Garden Gnome Package (1.0.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: File size
ja: ファイルサイズ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: General Settings
ja: 基本設定

en: width
ja: 横幅

en: height
ja: 高さ

en: Embed
ja: エンベッド

en: MIME type
ja: MIME タイプ

en: Enable Description field
ja: 説明フィールドを有効にする
