Garden Gnome Package (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
