Garland (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
el: Γαλάζια λίμνη (προεπιλεγμένο)

en: Ash
el: Στάχτη

en: Aquamarine
el: Θαλασσί

en: Belgian Chocolate
el: Βελγική σοκολάτα

en: Citrus Blast
el: Κίτρο

en: Cold Day
el: Κρύα μέρα

en: Greenbeam
el: Πράσινη αχτίδα

en: Mediterrano
el: Μεσογειακό

en: Mercury
el: Υδράργυρος

en: Nocturnal
el: Παραφύση

en: Olivia
el: Ελιά

en: Pink Plastic
el: Ροζ πλαστικό

en: Shiny Tomato
el: Γυαλιστερή ντομάτα

en: Core
el: Πυρήνας

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Base color
el: Βασικό χρώμα

en: Header top
el: Επικεφαλίδα πάνω

en: Header bottom
el: Επικεφαλίδα κάτω

en: Content width
el: Πλάτος περιεχομένου

en: Fluid width
el: Μεταβλητό πλάτος

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
el: Καθορίστε αν το περιεχόμενο θα ολοκληρώνεται σε ένα σταθερό πλάτος ή αν θα είναι ρευστό και θα επεκτείνεται στο πλάτος του παραθύρου του προγράμματος περιήγησης.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
el: Μια πολύστηλη θεματική παραλλαγή που μπορεί να τροποποιηθεί με αλλαγή χρωμάτων και αλλαγή μεταξύ σταθερού και μεταβλητού μεγέθους διατάξεων.
