Garland (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
sv: Blå lagun (förvald)

en: Ash
sv: Aska

en: Aquamarine
sv: Havsblå

en: Belgian Chocolate
sv: Belgisk choklad

en: Bluemarine
sv: Marinblått

en: Citrus Blast
sv: Citronvåg

en: Cold Day
sv: Kall dag

en: Greenbeam
sv: Grön stråle

en: Mediterrano
sv: Medelhavsmiljö

en: Mercury
sv: Kvicksilver

en: Nocturnal
sv: Nattlig

en: Olivia
sv: Oliv

en: Pink Plastic
sv: Plastrosa

en: Shiny Tomato
sv: Skinande tomat

en: Teal Top
sv: Grön topp

en: Core
sv: Kärna

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Base color
sv: Grundfärg

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Header bottom
sv: Sidhuvud - nederst

en: Content width
sv: Innehållsbredd

en: Fluid width
sv: Flytande bredd

en: Fixed width
sv: Fast bredd

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
sv: Ange huruvida innehållet kommer att bäddas in i en låst bredd eller utökas flytande med bredden för webbläsarens fönster.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
sv: Ett tema med flera spalter som kan konfigureras i olika färger och med fast eller flytande bredd.
