Garland (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
cs: Blue Lagoon (výchozí)

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Aquamarine
cs: Aquamarine (Akvamarín)

en: Belgian Chocolate
cs: Belgian Chocolate (Belgická čokoláda)

en: Citrus Blast
cs: Citrus Blast (Citrusový poryv)

en: Cold Day
cs: Cold Day (Studený den)

en: Greenbeam
cs: Greenbeam (Zelená vlna)

en: Mediterrano
cs: Mediterrano (Středozemní červená)

en: Mercury
cs: Mercury (Rtuť)

en: Nocturnal
cs: Nocturnal (Noční)

en: Olivia
cs: Olivia (Olivová zelená)

en: Pink Plastic
cs: Pink Plastic (Růžový plast)

en: Shiny Tomato
cs: Shiny Tomato (Zářivé rajče)

en: Teal Top
cs: Teal Top (Zelená myš)

en: Core
cs: Jádro

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Base color
cs: Základní barva

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Content width
cs: Šířka obsahu

en: Fluid width
cs: Proměnlivá šířka

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
cs: Téma s více sloupci, u kterého můžete upravit barvy a přepínat mezi fixní a proměnnou šířkou layoutu.
