Garland (8.x-1.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Base color
bs: Bazna boja

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
