Garland (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Belgian Chocolate
et: Belgia šokolaad

en: Bluemarine
et: Taevasinine

en: Citrus Blast
et: Tsitruse oranž

en: Cold Day
et: Külm päev

en: Greenbeam
et: Kiirgav roheline

en: Mediterrano
et: Vahemere sinine

en: Mercury
et: Elavhõbedane hall

en: Nocturnal
et: Öine

en: Olivia
et: Oliiv

en: Pink Plastic
et: Roosa plastmass

en: Shiny Tomato
et: Särav tomat

en: Teal Top
et: Sinakasroheline

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Base color
et: Baasvärvus

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Content width
et: Sisuosa laius

en: Fluid width
et: Vaba laius

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
et: Määra, kas sisuosa laius on fikseeritud või täidab sujuvalt brauseriakna laiuse.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
et: Mitme tulbaga teema, millel saab muuta värve ning valida fikseeritud ja vaba laiusega paigutuse vahel.
