Garland (8.x-1.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
ur: بلیو لگون (طے شدہ)

en: Ash
ur: ایش

en: Aquamarine
ur: ایکوا میرین

en: Belgian Chocolate
ur: بیلجیئم چاکلیٹ

en: Bluemarine
ur: بلیو میرین

en: Citrus Blast
ur: سٹرس بلاسٹ

en: Cold Day
ur: کولڈ ڈے

en: Greenbeam
ur: گرین بیم

en: Mercury
ur: مرکری

en: Nocturnal
ur: ناکٹرنل

en: Olivia
ur: اولیویا

en: Pink Plastic
ur: پنک پلاسٹک

en: Shiny Tomato
ur: شائنی ٹوماٹو

en: Teal Top
ur: ٹیل ٹاپ
