Garland (8.x-1.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
bg: Синя лагуна (По премълчаване)

en: Ash
bg: Пепел

en: Aquamarine
bg: Аквамарин

en: Belgian Chocolate
bg: Белгийски шоколад

en: Bluemarine
bg: Морско синьо

en: Citrus Blast
bg: Цитрусов взрив

en: Cold Day
bg: Студен ден

en: Mediterrano
bg: Средиземноморски

en: Mercury
bg: Живак

en: Nocturnal
bg: Нощен

en: Olivia
bg: Маслина

en: Pink Plastic
bg: Розова пластмаса

en: Shiny Tomato
bg: Ярък домат

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Base color
bg: Основен цвят

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: Garland
bg: Гренландски

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
bg: Многоколонна тема с поддръжка на смяна на цветовете, може да се конфигурира с променлива или с фиксирана ширина.
