Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
eo: Blua laguno (Defaŭlto)

en: Ash
eo: Cindro

en: Aquamarine
eo: Marakvo

en: Belgian Chocolate
eo: Belga Ĉokolado

en: Bluemarine
eo: Blua maro

en: Citrus Blast
eo: Citronblovego

en: Cold Day
eo: Malvarma Tago

en: Greenbeam
eo: Verda radio

en: Mediterrano
eo: Mediteraneo

en: Mercury
eo: Merkuro

en: Nocturnal
eo: Noktema

en: Pink Plastic
eo: Rozkolora Plastiko

en: Shiny Tomato
eo: Brilanta Tomato

en: Teal Top
eo: Bluverda topo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Base color
eo: Baza koloro

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: Garland
eo: Girlando
