Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
hr: Blue Lagoon (Uobičajena)

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Tools
hr: Alati

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Base color
hr: Temeljna boja

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Content width
hr: Širina sadržaja

en: Fluid width
hr: Promjenjiva širina

en: Fixed width
hr: Fiksna širina

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
hr: Odredite hoće li se sadržaj prikazati unutar određene širine ili će se prilagođavati širini prozora preglednika.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
hr: Predložak s više stupaca i mogućnošću promjene boja i izgleda (fiksni i prilagodljivi).
