Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Content width
lt: Turinio plotis

en: Fluid width
lt: Nepastovus plotis

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
lt: Nurodykite ar turinys bus fiksuoto pločio ar plėsis kartu su naršyklės pločiu.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
lt: Kelių stulpelių tema, kurios konfigūravimas leidžia keisti spalvas ir naudoti fiksuotą arba nefiksuotą išdėstymą.

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
