Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Cold Day
mr: थंड दिन

en: Mercury
mr: पारा

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Tools
mr: साधने

en: Base color
mr: मूळ रंग

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
