Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
