Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Header top
sl: Glava na vrhu
