Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Tools
be: Прылады

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Base color
be: Асноўны колер

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Garland
be: Гарланд

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Content width
be: Шырыня зместу

en: Fluid width
be: Гнуткая шырыня

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
be: Пазначце ці змесціва будзе згортвацца па ўсталяванай шырыні ці будзе рухома расцягвацца па шырыні акна браўзера.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
be: Многаслупковая тэма, якая можа быть наладжана са змяненем колераў і пераключацца паміж усталяванай разметкай і разметкай з рухомай шырынёй

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
