Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Blue Lagoon (Default)
bo: Lagoon སྔོན་པོ༼སྔར་ཡོད༽

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Header bottom
bo: འགོ་བརྗོད་འོག་མ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
