Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Blue Lagoon (Default)
dz: བུལུ་ བུ་ལིན་ (སྔོན་སྒྲིག)

en: Ash
dz: ཐལ་དཀར་

en: Aquamarine
dz: བཻཌུར་ཡ་ལྗང་སྔོན་

en: Belgian Chocolate
dz: བེལ་ཇི་ཡཱན་ བྱི་རིལ་

en: Bluemarine
dz: བུལུ་མེ་རིན་

en: Citrus Blast
dz: སྐྱུར་འབྲས་ཀྱི་བཙའ་ནད་

en: Cold Day
dz: ཉིནམ་ཁོད་སི་སི་

en: Greenbeam
dz: འོད་མདངས་ལྗང་ཁུ་

en: Mediterrano
dz: མེ་ཌི་ཊ་ར་ནོ་

en: Mercury
dz: དངུལ་ཆུ་

en: Nocturnal
dz: ནུབ་མོ་གི་

en: Olivia
dz: ཨོ་ལི་བི་ཡ་

en: Pink Plastic
dz: འགྱིབ་ཤོག་ཤ་ཁ་

en: Shiny Tomato
dz: ཊོ་མེ་ཊོ་འོད་ཆེམ་ཆེམ་

en: Teal Top
dz: སྔོ་ལྗང་གི་མགོ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Base color
dz: གཞི་རྩའི་ཚོས་གཞི་

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Header bottom
dz: མགོ་ཡིག་གི་མཇུག་
