Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Ash
fi: Tuhkanharmaa

en: Aquamarine
fi: Akvamariini

en: Belgian Chocolate
fi: Belgian suklaa

en: Citrus Blast
fi: Sitruspamaus

en: Cold Day
fi: Jäätävä päivä

en: Greenbeam
fi: Vihersäde

en: Mediterrano
fi: Välimerellinen

en: Mercury
fi: Elohopea

en: Nocturnal
fi: Yöllinen

en: Olivia
fi: Oliivinvihreä

en: Pink Plastic
fi: Pinkki muovi

en: Shiny Tomato
fi: Kiiltävä tomaatti

en: Teal Top
fi: Sinivihreä

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Tools
fi: Työkalut

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Base color
fi: Pohjaväri

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Header bottom
fi: Ylätunnisteen alaosa

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Content width
fi: Sisällön leveys

en: Fluid width
fi: Liukuman leveys

en: Fixed width
fi: Kiinteä leveys

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
fi: Määrittele näytetäänkö sisältö kiinteällä leveydellä vai liukuuko se täyttämään koko selainikkunan leveyden.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
fi: Monipalstainen teema, jonka värejä voidaan muuttaa ja joka voidaan asettaa toimimaan joko kiinteän levyisenä tai joustavana.

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
