Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Blue Lagoon (Default)
gl: Lagoa azul (predeterminado)

en: Ash
gl: Cinza

en: Aquamarine
gl: Augamariña

en: Belgian Chocolate
gl: Chocolate belga

en: Bluemarine
gl: Azul mariño

en: Citrus Blast
gl: Explosión Cítrica

en: Cold Day
gl: Día Frío

en: Greenbeam
gl: Raio Verde

en: Mediterrano
gl: Mediterráneo

en: Mercury
gl: Mercurio

en: Nocturnal
gl: Nocturno

en: Pink Plastic
gl: Plástico Rosa

en: Shiny Tomato
gl: Tomate Brillante

en: Teal Top
gl: Verde azulado enrriba

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Base color
gl: Cor base

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Content width
gl: Ancho do contido

en: Fluid width
gl: Ancho fluído

en: Fixed width
gl: Ancho fixo

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
gl: Especificar se o contido debe adaptarse a un ancho fixo ou adaptarse e fluir conforme o ancho da fiestra do navegador.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
gl: Un tema multicolumna que pode configurarse para modificar as cores e alternar entre deseños de ancho fixo e fluido.

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
