Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Pink Plastic
gu: ગુલાબી પ્લાસ્ટિક

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Tools
gu: સાધનો
