Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Blue Lagoon (Default)
hy: Blue Lagoon (լռելյայն)

en: Belgian Chocolate
hy: բելգիական շոկոլադ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
