Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Blue Lagoon (Default)
is: Blue Lagoon (sjálfgefið)

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Base color
is: Grunn litur

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
