Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
