Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Blue Lagoon (Default)
lv: Zilā Lagūna (noklusētā tēma)

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: Belgian Chocolate
lv: Beļģu šokolāde

en: Bluemarine
lv: Blūmarīna

en: Citrus Blast
lv: Citrusa Eksplozija

en: Cold Day
lv: Auksta Diena

en: Greenbeam
lv: Zaļš Stars

en: Mediterrano
lv: Vidusjūra

en: Mercury
lv: Merkūrijs

en: Nocturnal
lv: Naksnīgs

en: Olivia
lv: Olīva

en: Pink Plastic
lv: Rozā Plastmasa

en: Shiny Tomato
lv: Spīdīgs Tomāts

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Tools
lv: Rīki

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Base color
lv: Bāzes krāsa

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Garland
lv: Garlands

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Content width
lv: Satura platums

en: Fluid width
lv: Mainīgs platums

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
lv: Tēma ar vairakām slejām, kas var tikt konfigurēta mainot krasas un pārslēdzoties starp fiksētu un plūstošu lapas platumu.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
