Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Blue Lagoon (Default)
mn: Хөх лагоон (анхны тохиргоо)

en: Ash
mn: Айш

en: Aquamarine
mn: Акуамарин

en: Belgian Chocolate
mn: Белги шоколад

en: Bluemarine
mn: Бльюмарин

en: Citrus Blast
mn: Ситрус бласт

en: Cold Day
mn: Хүйтэн өдөр

en: Greenbeam
mn: Грийнбийм

en: Mediterrano
mn: Медитеррано

en: Mercury
mn: Меркури

en: Nocturnal
mn: Шөнийн шувуу

en: Olivia
mn: Олив

en: Pink Plastic
mn: Ягаан хуванцар

en: Shiny Tomato
mn: Гялалзсан улаан лооль

en: Teal Top
mn: Тийл топ

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Garland
mn: Гэйрлэйнд
