Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Blue Lagoon (Default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: Ash
pl: Pył

en: Aquamarine
pl: Akwamaryna

en: Belgian Chocolate
pl: Belgijska Czekolada

en: Bluemarine
pl: Morski

en: Citrus Blast
pl: Cytrusowa świeżość

en: Cold Day
pl: Mroźny dzień

en: Greenbeam
pl: Promień zieleni

en: Mediterrano
pl: Śródziemnomorski

en: Mercury
pl: Merkury

en: Nocturnal
pl: Nocny

en: Olivia
pl: Oliwkowy

en: Pink Plastic
pl: Różowy plastik

en: Shiny Tomato
pl: Lśniący pomidor

en: Teal Top
pl: Turkusowe wzgórze

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Base color
pl: Kolor podstawowy

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Content width
pl: Szerokość treści

en: Fluid width
pl: Zmienna szerokość

en: Fixed width
pl: Stała szerokość

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
pl: Należy określić czy zawartość będzie zawijała się do stałej szerokości czy będzie płynnie dopasowywała się w zależności od szerokości okna przeglądarki.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
pl: Wielokolumnowa skórka z możliwością konfiguracji kolorystyki oraz układu o stałej lub płynnej szerokości.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
