Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cold Day
ps: سړه ورځ

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Tools
ps: توكي

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Tabs
ps: ټوپونه
