Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Blue Lagoon (Default)
sk: Modrá lagúna (štandardný)

en: Ash
sk: Ash (Jaseň)

en: Aquamarine
sk: Aquamarine (Akvamarín)

en: Belgian Chocolate
sk: Belgian Chocolate (Belgická čokoláda)

en: Bluemarine
sk: Bluemarine (Modrá lagúna)

en: Citrus Blast
sk: Citrus Blast (Citrusový výbuch)

en: Cold Day
sk: Cold Day (Studený deň)

en: Greenbeam
sk: Greenbeam (Zelená vlna)

en: Mediterrano
sk: Mediterrano (Stredozemná červená)

en: Mercury
sk: Mercury (Ortuť)

en: Nocturnal
sk: Nocturnal (Nočná)

en: Olivia
sk: Olivia (Olivová zelená)

en: Pink Plastic
sk: Pink Plastic (Ružový plast)

en: Shiny Tomato
sk: Shiny Tomato (Žiarivá paradajka)

en: Teal Top
sk: Teal Top (Zelená myš)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Text color
sk: Farba textu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Base color
sk: Základná farba

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Header bottom
sk: Spodok hlavičky

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Content width
sk: Šírka obsahu

en: Fluid width
sk: Premenlivá šírka

en: Fixed width
sk: Pevná šíka

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
sk: Zvoľte, či sa obsah bude zalamovať do pevnej šírky alebo bude priebežne zaberať celú šírku okna prehliadača.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
sk: Viac stĺpcová téma vzhľadu, ktorej možno zmeniť farby a prepínať medzi pevnou a plávajúcou šírkou.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu
