Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Blue Lagoon (Default)
sq: Blue Lagoon (Prezgjedhur)

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Base color
sq: Ngjyra bazë

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Header bottom
sq: Kreu poshtë

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
