Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
th: Blue Lagoon (ปริยาย)

en: Search
th: ค้นหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Base color
th: สีอ้างอิงหลัก

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Content width
th: ความกว้างเนื้อหา

en: Fluid width
th: ความกว้างไหล

en: Fixed width
th: ควางกว้างตรึง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
