Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Blue Lagoon (Default)
tr: Blue Lagoon (varsayılan)

en: Ash
tr: Kül

en: Aquamarine
tr: Aquamarine (mavimsi yeşil renk)

en: Belgian Chocolate
tr: Belçika Çikolatası

en: Citrus Blast
tr: Turunçgil Patlaması

en: Cold Day
tr: Soğuk Gün

en: Mercury
tr: Civa (Mercury)

en: Nocturnal
tr: Gece açan çiçek (Nocturnal)

en: Pink Plastic
tr: Pembe Plastik

en: Shiny Tomato
tr: Parlak Domates

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Tools
tr: Araçlar

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Base color
tr: Temel renk

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Header bottom
tr: Üstbilginin alt kısmı

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Content width
tr: İçerik genişliği

en: Fluid width
tr: Değişken genişlik

en: Fixed width
tr: Sabit genişlik

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
tr: İçeriğin sabit bir genişliğe mi yerleştirileceği ya da tarayıcı penceresine bağlı olarak genişleyen bir genişliğe mi akacağını belirtin.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
tr: Renkleri ayarlamak ve sabit ya da değişken genişlik düzenleri arasında seçim yapmak üzere yapılandırılabilen çok-sütunlu bir tema.

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
