Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Стандартна)

en: Ash
uk: Попіл

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Tools
uk: Інструменти

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Base color
uk: Основний колір

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Garland
uk: Ґарланд

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Content width
uk: Ширина по вмісту

en: Fluid width
uk: Плаваюча ширина

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
uk: Вкажіть чи вміст сторінки буде переноситись на певній фіксованій ширині або його ширина буде залежати від ширини вікна браузера.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
uk: Багатоколоночна тема, з змінними кольорами і перемиканням між фіксованою і нефіксованою розміткою

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
