Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Blue Lagoon (Default)
ca: Llac Blau (predeterminat)

en: Ash
ca: Cendre

en: Aquamarine
ca: Aiguamarina

en: Belgian Chocolate
ca: Xocolata Belga

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Citrus Blast
ca: Ràfega de Cítrics

en: Cold Day
ca: Dia Fred

en: Greenbeam
ca: Raig verd

en: Mediterrano
ca: Mediterrani

en: Mercury
ca: Mercuri

en: Nocturnal
ca: Nocturn

en: Olivia
ca: Oliva

en: Pink Plastic
ca: Plàstic Rosa

en: Shiny Tomato
ca: Tomàquet Brillant

en: Teal Top
ca: Verd blavós sobre

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Text color
ca: Color del text

en: Tools
ca: Eines

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Base color
ca: Color base

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Header bottom
ca: Capçalera inferior

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Content width
ca: Amplada del contingut

en: Fluid width
ca: Amplada fluïda

en: Fixed width
ca: Amplada fixa

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
ca: Especifiqueu si el contingut s'ha d'ajustar a un ample fix o de manera fluida s'ampliarà a l'amplada de la finestra del navegador.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
ca: Un tema amb múltiples columnes que es pot configurar per a modificar els colors i canviar entre distribucions d'amplada fixa i fluïda.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Primary menu
ca: Menú principal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
