Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
eu: Urmael Urdin (Lehenetsia)

en: Ash
eu: Errauts

en: Aquamarine
eu: Akuamarina

en: Belgian Chocolate
eu: Belgiar Txokolatea

en: Bluemarine
eu: Itsasurdin

en: Citrus Blast
eu: Eztanda Zitrikoa

en: Cold Day
eu: Egun Hotza

en: Greenbeam
eu: Izpiberde

en: Mercury
eu: Merkurio

en: Nocturnal
eu: Gaueko

en: Pink Plastic
eu: Arrosa plastikoa

en: Shiny Tomato
eu: Tomate diztiratsua

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Tools
eu: Tresnak

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Base color
eu: Oinarri kolorea

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Content width
eu: Edukiaren zabalera

en: Fluid width
eu: Zabalera dinamikoa

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
eu: Zehaztu edukia zabalera finko batera edo dinamikoki nabigatzailearen leihora egokituko den

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
