Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Belgian Chocolate
jv: Soklat Belgia

en: Bluemarine
jv: Biru laut

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Base color
jv: Warna dasar

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Header bottom
jv: Header Ngisor

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Content width
jv: Ambané kontén

en: Fluid width
jv: Ambané megaraké

en: Fixed width
jv: Ambané tetep

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
jv: Téma multi kolom sing bisa diatur kanggo ngowahi warna lan gampang dipindhah saka layout netep karo kampul ambané.

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
