Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Blue Lagoon (Default)
kk: Blue Lagoon (стандартты)

en: Ash
kk: Күл

en: Aquamarine
kk: Аквамарин

en: Belgian Chocolate
kk: Бельгия шоколады

en: Citrus Blast
kk: Цитрус жарылысы

en: Cold Day
kk: Салқын күн

en: Greenbeam
kk: Green beam

en: Mediterrano
kk: Ортатеңіздік

en: Mercury
kk: Меркурий

en: Nocturnal
kk: Түнгі

en: Olivia
kk: Оливия

en: Pink Plastic
kk: Ақшыл қызыл пластик

en: Shiny Tomato
kk: Жарқыраған томат

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Base color
kk: Басты түс

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді

en: Garland
kk: Гарланд

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
