Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Base color
nn: Grunnfarge

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Content width
nn: Breidde for innhald

en: Fluid width
nn: Varierande breidde

en: Fixed width
nn: Fast breidde

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
