Garland (8.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Blue Lagoon (Default)
oc: Blau Lagon (per defaut)

en: Ash
oc: Cendre

en: Aquamarine
oc: Aigamarina

en: Belgian Chocolate
oc: Chocolat bèlga

en: Bluemarine
oc: Blau marina

en: Citrus Blast
oc: Explosion d'agrum

en: Cold Day
oc: Frèja jornada

en: Greenbeam
oc: Rai verd

en: Mercury
oc: Mercuri

en: Nocturnal
oc: Nocturn

en: Pink Plastic
oc: Plastic ròse

en: Shiny Tomato
oc: Tomata brilhanta

en: Teal Top
oc: Blau sarcèla

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Tabs
oc: Onglets

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Base color
oc: Color de basa

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Content width
oc: Largor del contengut

en: Fluid width
oc: Largor fluïda

en: Fixed width
oc: Largor fixe

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
oc: Especificatz se lo contengut s'ha d'ajustar a un ample fix o de manera fluida s'ampliarà a la largor de la finestra del navigador.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
oc: Un tèma de colomnas multiplas que pòt èsser parametrat per modificat las colors e per alternar entre mesa en pagina de largor fixa o que s'adapta a la largor de la fenèstra del navigador (fluid).

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
