Gateway (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
