Gateway (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: القائمة اليسرى

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: التنقل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
