Gateway (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Left sidebar
bs: Lijevi stupac

en: Navigation
bs: Navigacija
