Gateway (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod
