Gateway (3.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Secondary navigation
de: Sekundäre Navigation
