Gateway (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado
