Gateway (3.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
