Gateway (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary navigation
fi: Toissijainen navigaatio
