Gateway (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina
