Gateway (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Gateway
hu: Átjáró
