Gateway (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация
